Witamy w serwisie ITC TRAVEL

Polska to piękny, interesujący turystycznie kraj, szczycący się nieskażoną przyrodą (morze, jeziora, lasy, góry), ciekawą historią i licznymi zabytkami o światowej sławie. 12 obiektów umieszczonych na Liście Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, a kolejnych 9 na Liście Rezerwatów Biosfery UNESCO to tylko niektóre z tysięcy innych wartych odwiedzenia miejsc w Polsce. Dlatego jesteśmy tutaj i dołożymy wszelkich starań, aby pomóc i umilić Państwu pobyt w naszym kraju. Wszystkie oferowane przez nas imprezy zostały przygotowane z myślą o uczniach by przybliżyły naocznie historię Europy, w której Polska odegrała znaczącą rolę.

Przyłączcie się Państwo do nas i doświadczcie z nami duchowego i kulturowego odkrycia!

Teraz pozostaje jedynie wybrać, które z wycieczek najbardziej odpowiadają Państwa zainteresowaniom. Organizujemy również inne imprezy na zamówienie. W tym celu prosimy o kontakt i określenie wszystkich Państwa oczekiwań dotyczących programu. Będzie nam bardzo miło odpowiedzieć na każde Państwa zapytanie.
Mamy nadzieję spotkać się z Państwem już wkrótce i powitać ponownie w przyszłości. Zapraszamy!

Z wyrazami szacunku, pracownicy biura ITC.

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, jesteśmy koncesjonowanym Pośrednikiem i Organizatorem Turystyki (Koncesja nr 610), zgodnie z Ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 z późniejszymi zmianami (tekst jednolity Dz. U. z 2001 r. nr 55 poz. 578, Dz. U. nr 98 z 1999 r. poz. 1142).
Wiąże się to z formalno-prawną odpowiedzialnością za prowadzone działania w kraju i za granicą. Stąd też spełniamy te wymagania w trosce o spokój i bezpieczeństwo naszych Klientów.
.