O Nas PDF Drukuj Email

Jesteśmy tour operatorem działającym na rynku turystycznym od 2002 roku. Od 2002 do 2004 opieraliśmy działalność głównie na imprezach wyjazdowych do krajów basenu morza Śródziemnego: Grecja - Riwiera Olimpijska, Zakynthos, Korfu. Od 2004 specjalizujemy się w turystyce przyjazdowej do Polski. Cztery lata doświadczenia w obsłudze ruchu turystycznego oraz dwa lata pracy przy organizacji tematycznych wycieczek dla zagranicznych grup uczniów szkół średnich, pozwoliło nam stworzyć szereg konkurencyjnych i interesujących imprez turystycznych.
W roku 2004, 2005 i 2006 zorganizowaliśmy wycieczki tematyczne związane z tokiem nauki uczniów szkół średnich z Włoch. Obsłużyliśmy w 2004 - 296 uczniów w 2005 - 479 uczniów, w 2006 do maja - 536 uczniów. Z usług naszego biura skorzystało łącznie 19 szkół z całych Włoch. Otrzymaliśmy wiele zapytań ze szkół średnich z Niemiec - sąsiadujących bezpośrednio z Polską, to zdecydowało o przygotowaniu specjalnych ofert dla uczniów szkół niemieckich.

Programy naszych wycieczek przygotowywane są w oparciu o promocję unikatowych i najciekawszych pod względem historycznym, przyrodniczym i kulturowym miejsc w Polsce. Zawierają: transport zależny od miejsca wyjazdu (samolot lub autokar), zakwaterowanie w hotelach ***, wyżywienie FB (3 posiłki) lub HB (2 posiłki), transport po kraju, opiekę pilota/przewodnika oraz opłaty za wstępy i atrakcje. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi świadczeń wliczonych w cenę imprezy, nie musicie się Państwo martwić o dodatkowe koszty, zaś cały czas możecie poświęcić w pełni na wypoczynek i poznanie wszystkiego, co polskie. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja korzystających z usług biura Klientów.
Otrzymaliśmy od naszych kontrahentów wiele listów z podziękowaniami za profesjonalną i doskonałą organizację.
Przy organizacji wycieczek kierujemy się profesjonalizmem, rzetelnością i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Wybierając jedną z naszych propozycji, spędzicie Państwo niezapomniane wakacje w atmosferze spokoju, komfortu, spotkań z kulturą, folklorem i naturą.

.